Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 8

Osoba se považuje za závislou na pomoci jiné fyzické osoby ve

a) stupni I (lehká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat tři nebo čtyři základní životní potřeby (u osoby do 18 let věku tři),
b) stupni II (středně těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat pět nebo šest základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku čtyři nebo pět),
c) stupni III (těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat sedm nebo osm základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku šest nebo sedm),
d) stupni IV (úplná závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat devět nebo deset základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku osm nebo devět),
a vyžaduje každodenní péči jiné fyzické osoby.


Hledám asistenci:

HLEDÁM - osobní asistentku - Praha 2


HLEDÁM - osobní asistentku - Praha 2

Místo: Praha 2 - Vinohrady
Kraj: Praha

Text:

Jsem 44-letá žena a hledám osobní asistentku na pravidelnou výpomoc - nákupy, pochůzky (co je momentálně potřeba zařídit), úklid v bytě apod. Mým problémem je chronická bolest svalů a jejich celková slabost + přidružené potíže, přičemž stav kolísá od relativní soběstačnosti až po upoutání na lůžko. Pomoc potřebuji cca 1x týdně na 4 hodiny, ale je to variabilní, záleží na naší vzájemné dohodě, vašich možnostech a na tom, co je zrovna potřeba. Práce by byla ideální pro někoho kdo bydlí poblíž nebo ke mně má dobré spojení - bydlím v centru pár kroků od stanice I.P.Pavlova. Od zájemce požaduji mít čas na práci alespoň 2x týdně v odpoledních hodinách. Čím více flexibility, tím lépe.
Nepožaduji žádnou pečovatelskou praxi, i když zkušenost s chronicky nemocnou osobou je výhodou. Další velkou výhodou by byl vlastní vůz a ŘP. sk. B (i třeba k použití 4x za rok apod.).
Cena dohodou.
V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu: prod1@seznam.cz a napište pár vět o sobě + přiložte svůj stručný životopis nejlépe s fotkou. Děkuji, budu se těšit na Vaše odpovědi. Jana Vorlíčková.

Datum: 25.04.2017

Kontakt::
Jméno: Jana Vorlíčková
Tel.:
E-mail: prod1@seznam.cz
Místo: Praha 2 - Vinohrady

www.osobniasistence.cz


Logo RSS v2.0

Máte-li ve svém počítači nainstalovanou čtečku RSS zpráv, můžete inzerci z této stránky odebírat kliknutím na logo RSS
Osobni asistence.cz

sociální dávky * soubory ke stažení * problémy plegiků * inzerce


Podmínky inzerce:

Inzerce je zdarma, délka textu inzerátu není v rozumných mezích omezena. Nyní si můžete inzerát zadat sami pomocí formuláře, do kterého zadáte všechny potřebné údaje a text inzerátu.
- U položky město, obec uveďte přibližně místo, kde by se měla služba osobní asistence realizovat (např. Tábor, Praha 2, Brno - Bystrc, apod.), platí i v případě prodeje nebo poptávky po nějaké pomůcce.
- Chcete-li, můžete do inzerátu uvést platné telefonické spojení (pevná linka nebo mobil).
- Uvedení e-mailové adresy je povinné.
- Z nabídky vyberte typ inzerátu a kraj.
- Název inzerátu zvolte stručný, např. nabízím osobní asistenci seniorům.
- Do inzerátu je možné vložit max. 2 fotky (nepovinné), rozměr fotek upravím na požadovanou velikost.
- Po uložení inzerátu se jeho kopie odešle na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Budete-li potřebovat v inzerátu něco opravit nebo doplnit, zašlete prosím požadavek na e-mail info@osobniasistence.cz.
Inzerce je automaticky uveřejňována na dobu 1 roku, pokud nepožádáte o stažení inzerátu dříve. Po uplynutí 1 roku inzerát bez dalšího upozornění smažu.

Připravený TEXT INZERÁTU (pokud nechcete využít inzertní formulář) zasílejte prosím na mou emailovou adresu (viz odkaz "kontakt" v horní liště stránky), nebo můžete s výhodou použít e-mailový formulář, který je dostupný po kliknutí na tlačítko


Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 7

(1) Příspěvek na péči (dále jen "příspěvek") se poskytuje osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby za účelem zajištění potřebné pomoci. Náklady na příspěvek se hradí ze státního rozpočtu.

(2) Nárok na příspěvek má osoba uvedená v § 4 odst. 1, která z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu potřebuje pomoc jiné fyzické osoby při péči o vlastní osobu a při zajištění soběstačnosti v rozsahu stanoveném stupněm závislosti podle § 8.

(3) Nárok na příspěvek nemá osoba mladší jednoho roku.

(4) O příspěvku rozhoduje krajská pobočka Úřadu práce.

[26]