Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 8

Osoba se považuje za závislou na pomoci jiné fyzické osoby ve

a) stupni I (lehká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat tři nebo čtyři základní životní potřeby (u osoby do 18 let věku tři),
b) stupni II (středně těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat pět nebo šest základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku čtyři nebo pět),
c) stupni III (těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat sedm nebo osm základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku šest nebo sedm),
d) stupni IV (úplná závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat devět nebo deset základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku osm nebo devět),
a vyžaduje každodenní péči jiné fyzické osoby.


Hledám asistenci:

HLEDÁME - OSOBNÍ ASISTENT/KA - České Budějovice


HLEDÁME - OSOBNÍ ASISTENT/KA - České Budějovice

Místo: České Budějovice
Kraj: Jihočeský

Text:

Hledá se osobní asistent/ka
Pracovní pozice: osobní asistentka pro JCZPS o.p.s., pracoviště České Budějovice
Náplň práce: poskytování terénní osobní asistence na území města České Budějovice a Hluboká nad Vltavou, přímá obslužná péče o seniory i zdravotně postižené osoby (pomoc při osobní hygieně, nácvik jednoduchých činností, podpora soběstačnosti, úklid domácnosti, pomoc při přípravě jídla atd.)
Úvazek: plný pracovní úvazek nebo DPP
Mzda: od 13.500,-Kč hrubého (za plný úvazek)
Pracovní poměr: od 1. 3. 2015
Místo výkonu práce: Jihočeské centrum pro zdravotně postižené o.p.s., pracoviště České Budějovice, Staroměstská 2608, 370 04 České Budějovice
Požadavky na uchazeče o práci
Minimální stupeň vzdělání: SOU + kurz pracovníka v sociálních službách
Další požadavky: Trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k cílovým skupinám, spolehlivost, pracovitost, fyzická zdatnosti, flexibilita. Vítáme praxi v oboru.
Kontaktní údaje pro přihlášení: Jihočeské centrum pro zdravotně postižené o.p.s., SNP 559, 383 01 Prachatice, Mgr. Hana Vlasáková, DiS. - ředitelka, tel. 721 001 422, e-mail: reditelka@jczps.cz, www.jczps.cz.
Profesní životopisy a motivační dopisy zasílejte do 14. 2. 2016 na email: reditelka@jczps.cz.cz

Datum: 26.01.2016

Kontakt::
Jméno: Soňa Šimková
Tel.:
E-mail: simkova.jczps@centrum.cz
Místo: České Budějovice

www.osobniasistence.cz


Logo RSS v2.0

Máte-li ve svém počítači nainstalovanou čtečku RSS zpráv, můžete inzerci z této stránky odebírat kliknutím na logo RSS
Osobni asistence.cz
zajímavé odkazy * o bolesti a její léčbě * užitečné informace pro pacienty * zdravotní pomůcky


Podmínky inzerce:

Inzerce je zdarma, délka textu inzerátu není v rozumných mezích omezena. Nyní si můžete inzerát zadat sami pomocí formuláře, do kterého zadáte všechny potřebné údaje a text inzerátu.
- U položky město, obec uveďte přibližně místo, kde by se měla služba osobní asistence realizovat (např. Tábor, Praha 2, Brno - Bystrc, apod.), platí i v případě prodeje nebo poptávky po nějaké pomůcce.
- Chcete-li, můžete do inzerátu uvést platné telefonické spojení (pevná linka nebo mobil).
- Uvedení e-mailové adresy je povinné.
- Z nabídky vyberte typ inzerátu a kraj.
- Název inzerátu zvolte stručný, např. nabízím osobní asistenci seniorům.
- Do inzerátu je možné vložit max. 2 fotky (nepovinné, v názvech fotek nepoužívejte české znaky), formát .jpg, rozměr fotek upravím na požadovanou velikost.
- Po uložení inzerátu se jeho kopie odešle na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Budete-li potřebovat v inzerátu něco opravit nebo doplnit, zašlete prosím požadavek na e-mail info@osobniasistence.cz.
Inzerce je automaticky uveřejňována na dobu 1 roku, pokud nepožádáte o stažení inzerátu dříve. Po uplynutí 1 roku inzerát bez dalšího upozornění smažu.

Připravený TEXT INZERÁTU (pokud nechcete využít inzertní formulář) zasílejte prosím na mou emailovou adresu (viz odkaz "kontakt" v horní liště stránky), nebo můžete s výhodou použít e-mailový formulář, který je dostupný po kliknutí na tlačítko


Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 7

(1) Příspěvek na péči (dále jen "příspěvek") se poskytuje osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby za účelem zajištění potřebné pomoci. Náklady na příspěvek se hradí ze státního rozpočtu.

(2) Nárok na příspěvek má osoba uvedená v § 4 odst. 1, která z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu potřebuje pomoc jiné fyzické osoby při péči o vlastní osobu a při zajištění soběstačnosti v rozsahu stanoveném stupněm závislosti podle § 8.

(3) Nárok na příspěvek nemá osoba mladší jednoho roku.

(4) O příspěvku rozhoduje krajská pobočka Úřadu práce.

[26]