Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 8

Osoba se považuje za závislou na pomoci jiné fyzické osoby ve

a) stupni I (lehká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat tři nebo čtyři základní životní potřeby (u osoby do 18 let věku tři),
b) stupni II (středně těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat pět nebo šest základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku čtyři nebo pět),
c) stupni III (těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat sedm nebo osm základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku šest nebo sedm),
d) stupni IV (úplná závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat devět nebo deset základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku osm nebo devět),
a vyžaduje každodenní péči jiné fyzické osoby.


Hledám asistenci:

HLEDÁM - Osobní asistent - Písek a okolí


HLEDÁM - Osobní asistent - Písek a okolí

Místo: Písek
Kraj: Jihočeský

Text:

Hledám osobního asistenta pro příležitostnou asistenci pro mou osobu. Jsem muž ve věku 27 let a pohybuji se standardně na elektrickém invalidním vozíku. V rámci mého naplněného životního stylu potřebuji k ruce příjemné, fyzicky zdatné, pružné asistenty, kteří jsou otevřeni novým věcem a situacím. Asistence o víkendech, případně i v pracovním týdnu. Rozsah a frekvence zcela dle dohody.

Nabízím:
- Pružnou pracovní dobu, dle dohody
- Zajímavé platové ohodnocení
- Strava a ubytování v průběhu asistence
- Možnost navštívit různá místa v rámci i mimo rámec ČR
- Hrazeny jsou veškeré náklady na cestování

Pracovní náplň:
Rozsah asistence záleží na společné dohodě. Plná asistence spočívá zejména v převozu automobilem dle potřeby (případně asistence na dovolené), pomoci při hygienických úkonech, přípravě jídla a pití, některých domácích pracích, oblékání, a asistence v nočních hodinách.

Požadavky:
- Fyzická zdatnost
- Věk mezi 30 a 45
- Pružné a otevřené jednání
- Středoškolské vzdělání výhodou
- Řidičské oprávnění typu B
- Absolutní diskrétnost

Pro bližší info. prosím zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na níže uvedenou adresu, případně mě též kontaktujte telefonicky. Platové ohodnocení dohodou, dle rozsahu spolupráce.
Kontakt: Martin Kulič, tel. 737 760 069, e-mail: martin.kulic@seznam.cz.

Datum: 15.06.2016

Kontakt::
Jméno: Martin Kulič
Tel.: 737 760 069
E-mail: martin.kulic@seznam.cz
Místo: Písek

www.osobniasistence.cz


Logo RSS v2.0

Máte-li ve svém počítači nainstalovanou čtečku RSS zpráv, můžete inzerci z této stránky odebírat kliknutím na logo RSS
Osobni asistence.cz
paliativní péče * sociální služby * léčebné masáže * asistence


Podmínky inzerce:

Inzerce je zdarma, délka textu inzerátu není v rozumných mezích omezena. Nyní si můžete inzerát zadat sami pomocí formuláře, do kterého zadáte všechny potřebné údaje a text inzerátu.
- U položky město, obec uveďte přibližně místo, kde by se měla služba osobní asistence realizovat (např. Tábor, Praha 2, Brno - Bystrc, apod.), platí i v případě prodeje nebo poptávky po nějaké pomůcce.
- Chcete-li, můžete do inzerátu uvést platné telefonické spojení (pevná linka nebo mobil).
- Uvedení e-mailové adresy je povinné.
- Z nabídky vyberte typ inzerátu a kraj.
- Název inzerátu zvolte stručný, např. nabízím osobní asistenci seniorům.
- Do inzerátu je možné vložit max. 2 fotky (nepovinné, v názvech fotek nepoužívejte české znaky), formát .jpg, rozměr fotek upravím na požadovanou velikost.
- Po uložení inzerátu se jeho kopie odešle na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Budete-li potřebovat v inzerátu něco opravit nebo doplnit, zašlete prosím požadavek na e-mail info@osobniasistence.cz.
Inzerce je automaticky uveřejňována na dobu 1 roku, pokud nepožádáte o stažení inzerátu dříve. Po uplynutí 1 roku inzerát bez dalšího upozornění smažu.

Připravený TEXT INZERÁTU (pokud nechcete využít inzertní formulář) zasílejte prosím na mou emailovou adresu (viz odkaz "kontakt" v horní liště stránky), nebo můžete s výhodou použít e-mailový formulář, který je dostupný po kliknutí na tlačítko


Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 7

(1) Příspěvek na péči (dále jen "příspěvek") se poskytuje osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby za účelem zajištění potřebné pomoci. Náklady na příspěvek se hradí ze státního rozpočtu.

(2) Nárok na příspěvek má osoba uvedená v § 4 odst. 1, která z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu potřebuje pomoc jiné fyzické osoby při péči o vlastní osobu a při zajištění soběstačnosti v rozsahu stanoveném stupněm závislosti podle § 8.

(3) Nárok na příspěvek nemá osoba mladší jednoho roku.

(4) O příspěvku rozhoduje krajská pobočka Úřadu práce.

[26]