Hospice v ČR:

Domácí hospic sv.Jakuba - Prachatice


Domácí hospic sv.Jakuba - PrachaticeNázev:
Domácí hospic sv.Jakuba - Prachatice
Domácí hospic sv.Jakuba - Prachatice
Typ hospice:Domácí / mobilní
Místo:Prachatice
Kraj:Jihočeský

Popis:

Domácí hospic sv. Jakuba nabízí specializovaný typ péče, jejímž cílem je, aby i těžce nemocný člen rodiny mohl žít i prožít závěr svého života doma mezi svými blízkými. Poskytujeme komplexní odbornou, zdravotní, sociální, příp. psychologickou i duchovní péči. Přejeme si, aby i nevyléčitelně nemocný pacient mohl žít nejlépe bez bolesti, nezůstal ani v posledních chvílích osamocen (aby mohl být obklopen především svými blízkými) a aby za každých okolností byla zachována jeho lidská důstojnost.

POMÁHÁME NEVYLÉČITELNĚ NEMOCNÝM, kteří chtějí žít a dožít doma, kterým byla ukončena léčba vedoucí k uzdravení a byla doporučena léčba paliativní, o které blízcí chtějí pečovat v závěru jejich života doma.

Domácí hospicovou péči poskytujeme v Prachaticích a v okolí s dojezdovou vzdáleností do cca 25 km (v případě delší dojezdové vzdálenosti Vás můžeme také přijmout, vždy však záleží na individuálních okolnostech). Budeme za Vámi dojíždět pravidelně nebo dle potřeby a aktuálního stavu nemocného do domácnosti (ve dne i v noci). Skrze odbornou multidisciplinární péči může nemocný prožít závěr svého života v kruhu vás, svých blízkých. Hlavní podmínkou je, aby nemocný nežil doma sám, ale pečovala o něj rodina, blízcí.


Kontakt:
Název:Domácí hospic sv.Jakuba - Prachatice
Ulice:Horní 138
Město:Prachatice
PSČ:38301
Tel.:388 311 726
Mobil:732 182 466
Mobil 2:
Fax:
E-mail:info@hospicjakub.cz
E-mail 2:info@hospicpt.cz
www:www.hospicjakub.cz

www.osobniasistence.cz


Osobni asistence.cz
soubory ke stažení * výměna odkazů * hospice a umírání * charta práv tělesně postižených